Skip to content

ZESPÓŁ

WIADOMOŚĆ DLA NASZYCH KLIENTÓW

RMG MANAGEMENT
W RMG Management lubimy codzienne wyzwania. Począwszy od analizy dostępnych gruntów pod inwestycję, poprzez proces projektowy i uzyskiwanie decyzji administracyjnych, przez budowę, odbiory i przekazanie naszym Klientom kluczy do domów. Codzienne tworzenie ładnych domów i zadowolenie na twarzach naszych Odbiorców to największa motywacja do działania....
RADOSŁAW MATIAKOWSKI
rmg signature
Ekspert w dziedzienie iwnestycji i nieruchomości.

AGNIESZKA GNYPEK

Członek Zarządu ds. Inwestycji

Z wykształcenia politolog, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług sektorze B2C oraz na runku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych zdobyte w firmach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Odpowiada za nadzór nad inwestycjami Spółki oraz kontakty z inwestorami w zakresie pozyskiwania terenów pod inwestycje.

RMG MANAGEMENT

RADOSŁAW MATIAKOWSKI

Członek Zarządu ds. Realizacji Inwestycji

Posiada 22-letnie doświadczenie w sektorze energetycznym. Doświadczenie zdobywał, zaczynając od stanowisk sprzedażowych a przez ostatnie 10 lat jako Dyrektor Zarządzający. Zdobył szerokie kompetencje w zakresie sprzedaży, produkcji, rozwoju, zarządzania. Posiada kompetencje umożliwiające realizację najbardziej skomplikowanych projektów inwestycyjnych i doradczych. Swoją interdyscyplinarną wiedzę zdobywał na Politechnice Warszawskiej – Wydział Elektryczny, Uniwersytecie Warszawskim – Wydział Dziennikarstwa, Szkole Głównej Handlowej – Katedra Zarządzania w Gospodarce oraz programie MBA na Erasmus University – Rotterdam School od Management wspólnie z GFKM, BCC i Uniwersytetem Gdańskim.

Layer-9

JAN JANICKI

KIEROWNIK BUDOWY

Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Realizował wiele projektów związanych z budową domów wielorodzinnych, hal magazynowych, domów jednorodzinnych. Doświadczenie i kompetencje pozwalają na skuteczną koordynację wszystkich branż z jakimi się spotykamy przy budowie osiedli domów.