Skip to content

INWESTYCJE

TERAZ BUDUJEMY

Obecnie przygotowujemy projekt budowy osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w odległości 400m od węzła POW – Wał Miedzeszyński. Więcej szczegółów wkrótce. 

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

PROJEKT ZWOLEŃSKA 102

Zwoleńska 102 to kompleks budynków jednorodzinnych z zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w odległości 800 metrów od stacji PKP Międzylesie dzięki czemu w ciągu 24 minut można dostać się do centrum Warszawy korzystając z SKM lub Kolei Mazowieckich. Nieopodal dostępne są szkoły, przedszkole, centrum handlowe FERIO. Do węzła z POW Patriotów jest około 3,5 km. Domy zrealizowano według projektu Willa Julia firmy ARCHON ze zmianami dla RMG Management w postaci powiększonych przeszkleń, dodatkowych instalacji alarmowych, centralnego odkurzania i automatyki.  

PROJEKT ZWOLEŃSKA 46

Zwoleńska 46 to kompleks budynków jednorodzinnych z zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w odległości 1,2 km od stacji PKP Międzylesie dzięki czemu pociągiem w ciągu 24 minut można dostać się do centrum Warszawy korzystając z przewoźników: SKM lub Kolei Mazowieckich. Nieopodal dostępne są szkoły, przedszkole, centrum handlowe FERIO. Do węzła z POW Wał Miedzeszyński są około 3 km. Domy zrealizowano według projektu Willa Julia firmy ARCHON ze zmianami dla RMG Management w postaci powiększonych przeszkleń, dodatkowych instalacji alarmowych, centralnego odkurzania i automatyki.