Skip to content

O NAS

RMG MANAGEMENT

HISTORIA FIRMY

Wszystko zaczęło się w 2015 roku, w czasie studiów MBA na Erasmus University w Rotterdamie. W efekcie czego, dwóch kolegów zawodowo zarządzających przedsiębiorstwami, postanowiło zrobić coś wspólnego. I tak powstał RMG Management.

Początkowo działaliśmy w dwóch obszarach: budowy osiedli i domów oraz w segmencie doradztwa dla biznesu związanego ze strategią, sprzedażą i zasobami ludzkimi. Realizowaliśmy projekty doradcze dla średnich i dużych Spółek z obszaru energetyki, telekomunikacji i informatyki. Równolegle część z nas prowadziła projekty inwestycyjne związane z budową domów w warszawskim Wawrze.

W pewnym momencie przyszedł czas by skupić całą energię i doświadczenie na jednym obszarze działania. Finalnie zwyciężyła pasja tworzenia czegoś nowego – przestrzeni, architektury, budynków i ładnego fragmentu tkanki miejskiej. Dla nas okazało się to bardziej motywujące. Dziś jesteśmy doświadczoną firmą deweloperską, która realizuje wysokiej jakości projekty w dzielnicy w którą znamy i wiemy gdzie tworzyć fajne projekty osiedli i domów. Zapraszam do współpracy!